Новости:
Очні курси удосконалення у 2011 р
Кафедра стоматології, хірургічної стоматологи та щелепно-лицевої хірургії ХМАПО запрошує слухачів — лікарів-стоматологів усіх профілів та лікарів хірургів-стоматологів на очні курси удосконалення у 2011 р.
Вопросы хирургу- стоматологу

В каких случаях проведение амбулаторных стоматологических манипуляций сопряжено с кровотечением и должно проводиться, в условиях стационара?

Оказание хирургической помощи возможно только после предоперационного обследования и подготовки у пациентов группы риска:
- с коагулопатиями (гемофилия, тромбоцитопатия, тромбоцитопения, приобретенные геморрагические диатезы…);
- получающих антикоагулянты (гепарин, клексан, клопидогрель и т.д.), антиагреганты (аспирин и др., у больных после инфаркта миокарда, операций на сердце и сосудах, с венозными тромбозами);
- опухолями и опухолеподобными новообразованиями: сосудистыми, одонтогенными, остеогенными, мягких тканей и слюнных желез.

Обсудить на форуме

 

Популярные  
Новые  

Обучение  

На кафедрі хірургічної стоматології, щелепно лицевої хірургії та стоматології ХМАПО заплановано проведення циклів тематичного удосконалення (ТУ) на 2020р. Тривалість одного ТУ - 2 тижні. Після навчання на ТУ лікар отримує 50 балів безперервного професійного розвитку (БПР), які додаються до освітнього портфоліо лікаря та забезпечують проходження атестації. Навчаючись на циклі ТУ для стоматологів усіх фахів, отримані 50 балів БПР враховуються при атестації за будь яким фахом.

Теми ТУ, термін проведення та кількість місць вказано в переліку. ХМАПО є ліиензіатом освітніх послуг за спеніальністю 221 (стоматологія).Теми ТУ, терміни проведення та кількість місць вказано в переліку.

Для лікарів, у яких закінчився термін дії сертифіката.

Для поновлення сертифікату зі спеціальності «хірургічна стоматологія» та «стоматологія» кафедра планує проведення циклів стажування з відповідних спеціальностей.

Хірургічна стоматологія (для лікарів стоматологів-хірургів та стоматологів)

Термін проведення стажування зі спеціальності хірургічна стоматологія буде призначено по мірі надходження заявок починаючи з січня 2020р. Тел. 099 266 14 86.

 

 
Кафедра стоматологии, хирургической стоматологии и челюстно-лицевой хирургии ХМАПО 2008-2016
Разработка и сопровожение сайта - студия "Fastadmin"