Новости:
Очні курси удосконалення у 2011 р
Кафедра стоматології, хірургічної стоматологи та щелепно-лицевої хірургії ХМАПО запрошує слухачів — лікарів-стоматологів усіх профілів та лікарів хірургів-стоматологів на очні курси удосконалення у 2011 р.
Вопросы хирургу- стоматологу

В каком возрасте возможно проведение дентальной имплантации ?

Имплантацию зубов целесообразнее проводить у пациентов, у которых не утрачена способность восстановления (заживления) костной ткани челюсти, нет тенденции прогрессирования атрофических процессов и т.д.. Из литературных данных и результатов клинических наблюдений имплантацию проводили у пациентов в возрасте от 16 до 68 лет. Встречаются единичные сообщения о возможноси её успешного проведения в более старшем возрасте.

Обсудить на форуме

 

Популярные  
Новые  

Лесовая Ирина Григорьевна E-mail Print PDF
Автор: administrator | Saturday, 16 June 2018 11:59 | Last Updated ( Wednesday, 23 January 2019 08:51 )
Сотрудники кафедры

 

Лісова Ірина Григорівна - д. мед. н., професор, завідувач кафедри хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії та стоматології. Закінчила стоматологічний факультет Полтавського медичного стоматологічного інституту у 1984р., працювала у практичній охороні здоров'я, навчалась у клінічній ординатурі з 1989р по 1991р., асистент кафедри з 1991р. Захистила у 1993р. дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за темою «Застосування гомеопатичного препарату Арніка гірська у комплексному лікуванні хворих з флегмонами щелепно- лицевої ділянки», вчене звання доцента отримала у 2001р. У 2003р. отримала науковий ступінь доктора медичних наук - тема дисертаційної роботи «Хронічні не пухлинні захворювання слинних залоз (етіологія, патогенез, діагностика, лікування)» та у 2005р отримала наукове звання професора. Очолює кафедру з 2004 року. Під керівництвом І.Г. Лісової захищено 4 кандидатські дисертації. За результатами наукових досліджень надруковано близько 300 робіт, 4 посібника, 18 патентів України, 4 методичних рекомендацій, З нововведення, 6 раціоналізаторських пропозицій, 4 інформаційні листи. Має друковані праці у вітчизняних та зарубіжних видання науково-метричній системі SCOPUS, ISSN. Наукові здобутки успішно втілені в практику та представлені на міжнародних форумах ближнього та далекого зарубіжжя. Проф. І.Г. Лісова відзначена багаторазово почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я, обласної державної адміністрації та місцевими органами самоврядування, нагороджена орденом Міністерства надзвичайних ситуацій та медаллю «Служба порятунку», нагороджена за наукові досягнення у щелепно-лицевій хірургії та стоматології Дипломом Міжнародного біографічного центру і міжнародною срібною медаллю (Кембридж, Англія) та інші численні почесні грамоти та відзнаки. І.Г. Лісова член спеціалізованої Вченої ради за спеціальністю «Стоматології» при Інституті Стоматології НМАПО та членом редакційних колегій фахових жуналів. Член координаційної ради асоціації стоматологів України Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE

Щелепнор-лицевий хірург висщої категорії

Кафедра стоматологии, хирургической стоматологии и челюстно-лицевой хирургии ХМАПО 2008-2016
Разработка и сопровожение сайта - студия "Fastadmin"