Новости:
Очні курси удосконалення у 2011 р
Кафедра стоматології, хірургічної стоматологи та щелепно-лицевої хірургії ХМАПО запрошує слухачів — лікарів-стоматологів усіх профілів та лікарів хірургів-стоматологів на очні курси удосконалення у 2011 р.
Вопросы хирургу- стоматологу

В каком возрасте возможно проведение дентальной имплантации ?

Имплантацию зубов целесообразнее проводить у пациентов, у которых не утрачена способность восстановления (заживления) костной ткани челюсти, нет тенденции прогрессирования атрофических процессов и т.д.. Из литературных данных и результатов клинических наблюдений имплантацию проводили у пациентов в возрасте от 16 до 68 лет. Встречаются единичные сообщения о возможноси её успешного проведения в более старшем возрасте.

Обсудить на форуме

 

Популярные  
Новые  

Шановні відвідувачі! E-mail Print PDF
|

Наш сайт присвячений питанням стоматології та щелепно-лицевої хірургії. Ми хочемо звернути Вашу увагу на ряд найважливіших питань з попередньої діагностики, профілактики та лікуванню основних захворювань щелепно-лицьової ділянки. Для шановних колег, практикуючих в стоматології, хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії, що турбуються про свій професійний рівень і своєчасну післядипломну підготовку, представлена інформація буде корисною. В окремих розділах Ви можете знайти інформацію про історію нашої кафедри, її досягнення та успіхи, познайомитися з результатами наукових розробок співробітників кафедри і їх лікувальній майстерності.

Ми даємо детальну інформацію про обсяг і якість наданої консультативної та лікувальної допомоги, в тому числі і хірургічної, заснованих на використанні результатів класичної та сучасної діагностики та новітніх методів лікування.

Лікарі слухачі курсів удосконалення, можуть отримати необхідну інформацію про правила зарахування на навчання, строки навчання, тематику циклів, а також методичні рекомендації щодо підготовки до занять і здачі іспитів, ознайомиться з навчальним матеріалом. Окремо представлені керівні документи, форми звітів та вимоги до різних кваліфікаційним характеристикам встановленими МОЗ України, щодо фахівців за профілем стоматології, хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії

Виділено розділ надання кваліфікованої консультативної допомоги з використанням інтернет-мережі (http://www.stomatsurghmapo.info/forum/). У цьому розділі ми запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених щелепно-лицьових хірургів, хірургів стоматологів і стоматологів, а також лікарів суміжних спеціальностей (ЛОР-спеціалістів, офтальмологів, нейрохірургів та ін.).

На сайті будуть публікуватися нові матеріали, що стосуються діагностики та лікування хворих з різною патологією щелепно-лицьової ділянки. Ми так само будемо виділяти цікаві сайти присвячені актуальним питанням прикладної медицини.

Дуже розраховуємо, що наш сайт зацікавлять не лише лікарів стоматологів та щелепно-лицевих хірургів, а й лікарів інших спеціальностей, пов'язаних в тій чи іншій мірі з щелепно-лицевої хірургією.

 

<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 2 of 2
Кафедра стоматологии, хирургической стоматологии и челюстно-лицевой хирургии ХМАПО 2008-2016
Разработка и сопровожение сайта - студия "Fastadmin"